Kargo ve Teslimat

·Bazı yazılım ve hizmete dayalı ürünlerimiz sadece elektronik ortamda   sunulmaktadır, ayrıca bir sevkiyatı yoktur. Bu tür ürünler belirtilmiştir. Bu ürünler için tarafınıza elektronik veya matbu olarak resmi evrak ulaştırılacaktır. Ürünün kullanımı için gerekli olan şifreler tahsilat yapıldıktan sonra (3-7 iş günü içerisinde) gönderilecektir.

·Ürünler firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile tarafınıza ulaştırılacaktır. Sipariş tutarı 150.000 TL ve üzeri durumlarda Aras Kargo seçilmesi şartıyla,kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacaktır. Ücretsiz kargo gönderimi, Kapıda ödeme seçilmesi durumunda geçerli değildir. Belirtilen limit altındaki siparişlerinize ait kargo masrafları siparişinize dahil edilmediğinden teslimat esnasında ayrıca kargo ödemesi yapılmaktadır.

·Kargonuzu teslim alırken hasarsız aldığınızdan emin olmalısınız. Teslim aldıktan sonra kargo şirketinin sorumluluğu kalktığından lütfen ürünle ilgili bir problem olduğunu gördüğünüzde kargo firmasına tutanak hazırlatınız ve kargoyu teslim almayınız.

·Ödeme bilgilerinizin teyid edilmesinin ardından siparişiniz hazırlanıp belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır.

·Siparişinizin en kısa zamanda adresinize teslim edilebilmesi için sipariş tarihinden itibaren en fazla 3 gün içinde ödeme işleminin gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

·Ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak kargo masrafları müşteriye aittir.

·Teslimatın gecikmesi veya benzeri gibi durumlarında bizimle iletişim kısmında belirttiğimiz elektronik posta adresimiz ya da telefonumuzdan irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerinizde ve yazışmalarda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz.

·Ödeme bilgilerinde veya teslimat adresinde bir sorun oluşması durumunda sizinle, belirtmiş olduğunuz elektronik posta adresi veya telefon numaraları ile irtibata geçilecek; 10 gün içinde teslim edilemeyen siparişler iptal edilecektir.

·Sitemizde stoksuz çalışılmaktadır. Yayıncı ve dağıtımcı firmaların stok listeleri üzerinden ürünler satışa sunulmaktadır. Söz konusu firmaların tükenen ürünleri zamanında bildirmemelerinden kaynaklı satışta gözüken ancak tükenen ürünler bulunabilir. Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda telefon veya e-postanızdan size ulaşılarak haber verilecektir. Tutar hesabınıza iade edilecektir.

Kapat